Hakkımızda

Şirket Profili

EVDEKOR TEKSTİL perdelik ve döşemelik kumaş sektöründe Türkiye’deki ana tedarikçilerden biridir. Koleksiyonlarımızı gerek Türkiye’nin gerekse dünyanın önde gelen kumaş ve tül üreticilerinden, birinci elden kendi renk ve desen tercihlerimizle oluştururuz. Yaptığımız hacimli alımlar sayesinde, zengin renk ve dokudaki kumaşlarımızı, üst gelir grubuna hitap eden;

Mobilya üretici ve mağazalarına, İç mimar ve tasarımcılara, Mefruşat mağazalarına, 
birinci elden uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız. Koleksiyonlarımızın çoğunluğu stoklu olup ürünlerin hemen teslimi müşterilerimize büyük avantaj sağlamaktadır.

Evdekor Tekstil güncel renk, doku ve desenleri yakından takip eder ve Türk tüketicisine yenilikleri ve moda trendleri ilk olarak sunmayı hedefler. Bu yüzden içmimar ve tasarımcılara, mekan tasarımının en önemli unsurlarından biri olan kumaş ve perde seçimlerinde, mobilya firmalarının yeni koltuk modellerinde kullanacakları kumaş tercihlerinde EVDEKOR kumaşlarına bir göz atmalarını öneririz.

İSTANBUL DUDULLU, ETİLER ve KALAMIŞ  ile ANKARA GAZİOSMANPAŞA mağazalarımızda, toptancılığımızın yanısıra direkt tüketiciye Perde ve Döşemelik kumaşlarımızın satışıyla birlikte PERDE TASARIM ve UYGULAMA hizmeti de vermekteyiz.

Evdekor Video
Copyright © 2017 Tüm hakları saklıdır. evdekor